O Nas

Poznaj naszą firmę

Łączymy technologię z pasją do podróżowania

Jesteśmy jedyną firmą na świecie tworzącą rozwiązania Guide-on-Demand

Image

Model działalności

City Inspire S.A. - spółka realizuje cztery innowacyjne przedsięwzięcia w obszarze e-turystyki. Pierwszym z nich StayForLonger.com, popularna na rynku aplikacja - widget dla hoteli oferująca ich gościom przewodnik turystyczny po najbliższej okolicy. Widget na swojej stronie zainstalowało już ponad 300 hoteli w Polsce i na świecie, w tym m.in. sieć hotelowa należąca do prezydenta USA, Donalda Trumpa (http://www.trumpmiami.com). Narzędzie oferowane jest w modelu SaaS. W ramach drugiego projektu realizowane są przewodniki B2B dla dużych operatorów turystycznych (biura podróży, portale OTA, przewoźnicy, miasta). Spółka City Inspire nawiązała współpracę z tak znanymi firmami jak Neckermann oraz Travelist. Trzeci projekt to przewodniki B2C dostępne dla każdego turysty zainteresowanego spersonalizowanym przewodnikiem z pełną bazą atrakcji i wydarzeń w okolicy miejsca podróży. Projekt budowany jest na bazie serwisu turystyczno - społecznościowego Placeknow.com, który w 2012 roku zajął 2 miejsce w międzynarodowym konkursie StartupOpen. Ostatni , czwarty projekt stanowi platforma oferująca turystom bilety do atrakcji turystycznych.

Pozycja na rynku

Spółka nie posiada znaczącej konkurencji. Synergie wynikające z jednoczesnego rozwoju 
4 komplementarnych projektów dają City Inspire konkurencyjną przewagę. Spółka pracuje nad kolejnymi rundami finansowania, które mają jej pomóc w dopracowaniu usług i przyspieszeniu zagranicznej ekspansji.

Perspektywy rozwoju

City Inspire zamierza zdobyć możliwie duży udział w globalnym rynku elektronicznych przewodników turystycznych oraz w rynku sprzedaży biletów do atrakcji turystycznych. Dotychczasowe doświadczenie spółki jest największym atutem w dążeniu do osiągnięcia tego celu.