Jak to działa?

Kompleksowy Przewodnik dla miejsca podróży

Obowiązkowy Przewodnik dla podróżujących

Jedyny przewodnik turystyczny którego potrzebujesz planując swój wyjazd

100 000 turystów

W ciągu osttanich 12 miesięcy z naszych przewodników skorzystało ponad 100 000 polskich turystów. Są to zarówno turyści podróżujący po kraju jak i zagranicę.

Zaoszczędzisz 4 godziny

Czy wiesz, że planując wyjazd spędzasz średnio 4 godziny czasu na poszukiwaniu informacji o lokalnych atrakcjach, godzinach otwarcia, cennikach biletów czy trasie dojazdu z hotelu do atrakcji. Dzięki naszemu przewodnikowi zaoszczędzisz cały ten czas.

Przewodnik w 1 minutę

Zamawiając przewodnik przez nasz system możesz być pewien, że otrzymasz go w 60 sekund. Bez względu o której godzinie i w jaki dzień tygodnia składasz zamówienie.

Wszystko co ważne w 1 miejscu

Dołożyliśmy wszelkich starań aby w Przewodniku, który od nas otrzymasz znalazły się wszystkie atrakcje turystyczne i wydarzenia warte zobaczenia podczas Twojego pobytu.

9zł i nic więcej

Koszt wygenerowania Przewodnika do Twojego wyjazdu to jedyne 9zł. Nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.

Wyczerpujące informacje

Nasz Przewodnik to nie tylko zwykła lista atrakcji. Zrobiliśmy znacznie więcej! Przy każdej atrakcji znajdziesz wszystkie niezbędne informacje: opis co zobaczysz na miejscu, godziny otwarcia, aktualny cennik biletów a także opinie innych turystów o tym miejscu.


Co mówią nasi klienci

Poznaj najnowsze opinie osób, które skorzystały z naszych przewodników

Image

Izabela

Przewodnik okazał się bardzo przydatny przy planowanym wyjeździe z dziećmi do Gdańska. Dowiedzieliśmy się o wielu ciekawych miejscach.

Image

Maria

Wyjeżdżając do Bułgarii mieliśmy problem ze znalezieniem atrakcji turystycznych i zaplanowaniem czasu wolnego. Kupiony przewodnik pozwolił nam oszczędzić sporo czasu.

Image

Basia

Kupiliśmy przewodnik przed wyjazdem na 7 dni do Elbląga, dzięki niemu dowiedzisliśmy się o kilku ciekawych wydarzeniach, które akurat miały miejsce w okolicy.

Image

Piotr i Kasia

Polecam zwłaszcza osobom wyjeżdżającym zagranicę!!!


Jak to działa?

Zamawianie Przewodnika jest bardzo proste i nie zajmie Ci więcej niż 5 minut!

  • 1Wpisz miejsce do którego planujesz wyjazd
  • 2Opłacić zamówienie - to jedynie 9zł
  • 3Otrzymasz unikalny LINK do swojego Przewodnika
Zacznij »