Relacje Inwestorskie

Bieżące Informacje o Spółce

Informacje ogólne

City Inspire S.A. - spółka realizuje cztery innowacyjne przedsięwzięcia w obszarze e-turystyki. Pierwszym z nich StayForLonger.com, popularna na rynku aplikacja - widget dla hoteli oferująca ich gościom przewodnik turystyczny po najbliższej okolicy. Widget na swojej stronie zainstalowało już ponad 300 hoteli w Polsce i na świecie, w tym m.in. sieć hotelowa należąca do prezydenta USA, Donalda Trumpa (http://www.trumpmiami.com). Narzędzie oferowane jest w modelu SaaS. W ramach drugiego projektu realizowane są przewodniki B2B dla dużych operatorów turystycznych (biura podróży, portale OTA, przewoźnicy, miasta). Spółka City Inspire nawiązała współpracę z tak znanymi firmami jak Neckermann oraz Travelist. Trzeci projekt to przewodniki B2C dostępne dla każdego turysty zainteresowanego spersonalizowanym przewodnikiem z pełną bazą atrakcji i wydarzeń w okolicy miejsca podróży. Projekt budowany jest na bazie serwisu turystyczno - społecznościowego Placeknow.com, który w 2012 roku zajął 2 miejsce w międzynarodowym konkursie StartupOpen. Ostatni , czwarty projekt stanowi platforma oferująca turystom bilety do atrakcji turystycznych.
Statut spółki City Inspire S.A. z dnia 20.10.2017r.

CityInspire.com
StayForLonger.com
Online-bilety.pl (w przygotowaniu)

Organy Spółki

Łukasz Sobański- Prezes Zarządu
Absolwent WSP ZNP w Warszawie oraz szkoły reklamy i grafiki komputerowej w Jeleniej Górze. Ukończone kursy SEM i SEO na poziomie zaawansowanym. W latach 2008 – 2012 właściciel agencji interaktywnej specjalizującej się w projektowaniu portali internetowych i aplikacji B2B dla klientów polskich i zagranicznych. Główne zainteresowania to UX aplikacji internetowych oraz rynek technologiczny w USA.

Piotr Boliński – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Absolwent Politechniki Warszawskiej – Wydział Elektroniki, Kierunek Automatyka. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i sprzedaży.Współtwórca i wspólnik kilku przedsięwzięć z obszarów: informatyka, media, nieruchomości, finanse.

Konrad Szwedziński - Członek Rady Nadzorczej
Wykształcenie wyższe. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Międzynarodowe Stosunki Polityczne i Gospodarcze. Były pracownik Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W latach 1997- 2007 z ramienia resortu pracował m.in. w polskich placówkach dyplomatycznych w Monachium, Wiedniu, Berlinie. Odbył liczne kursy w zakresie dyplomacji i funkcjonowania UE (Bruksela, Berlin, Bonn, Dublin). W 2007 roku był redaktorem naczelnym i współzałożycielem pierwszego i jedynego na polskim rynku specjalistycznego magazynu „FUNDUSZE”, w pełni poświęconego tematyce funduszy inwestycyjnych i emerytalnych.

Sławomir Jarecki - Członek Rady Nadzorczej
Ukończył studia magisterskie na kierunku ekonomia specjalność ekonomia przemysłu na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Jest także absolwentem studiów podyplomowych z rachunkowości i zarządzania finansami prowadzonych przez ten wydział W latach 2007 -2011 był dyrektorem finansowym Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. w Łodzi. Od 2011 jest wiceprezesem zarządu PF Investments Sp. z o.o. S.K.A. Pan Sławomir Jarecki jest członkiem niezależnym Rady Nadzorczej MakoLab S.A. i jej wiceprzewodniczącym.

Akcjonariat (stan na dzień 30.06.2017r.) Łukasz Sobański - 21,25%

PF Investment Sp. z o.o. SKA - 18%

Setanta S.A. - 17,68%

Mezzo Capital Sp. z o.o. - 18,00%

Blakomo Sp. z o.o. - 7,44%

Drbexpert llc - 7,44%

Paweł Łossowski - 7,44%

Pozostali akcjonariusze - 2.74%

Media o Spółce

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/city-inspire-planuje-wejscie-na-rynek,71,0,2341191.html

http://biznes.onet.pl/gielda/wiadomosci/city-inspire-planuje-wejscie-na-rynek-newconnect/gkfr8h

http://wyborcza.biz/Gieldy/1,132329,22050101,city-inspire-planuje-wejscie-na-rynek-newconnect.html

http://www.newconnector.pl/city-inspire-z-wdrozeniem-w-hotelu-trump-miami

http://forsal.pl/finanse/gielda/artykuly/1055455,city-inspire-planuje-wejscie-na-rynek-newconnect.html

https://stooq.pl/n/?f=1185572&c=1&p=0

http://analizy.bgzbnpparibas.pl/information/news/id/195987/title/city-inspire-planuje-wejscie-na-rynek-newconnect

http://www.hotelinfo24.pl/news,22434,2,City_Inspire_SA_stawia_na_rozwoj_flagowych_produktow_.html

http://www.newconnector.pl/city-inspire-stawia-na-rozwoj-flagowych-produktow

http://www.debiutync.pl/debiuty/140-planowane-debiuty/21530-city-inspire-przed-debiutem-na-newconnect

http://www.hotelinfo24.pl/news,22583,2,City_Inspire_SA_chce_byc_firma_globalna_.html

http://www.newconnector.pl/city-inspire-chce-byc-firma-globalna

Plany rozwoju

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W przygotowaniu